L10K
Deutsch English Français Česky Nederlands

30th International Runners Decathlon 2013
− Trutnov −
Press reports and stories

Články Longrun.cz

Běžecký desetiboj - opravdová výzva (30.04.2013)

Napadlo vás, na kolika tratích se na dráze závodí? A jaké by to bylo vyzkoušet je všechny? A všechny téměř najednou? Máte možnost, a nemusíte za ní cestovat příliš dakeko. Na přihlášení zbývají ještě poslední dny.
Kompletní text ...


Běžecký desetiboj - den první (11.05.2013)

šedesátka mi byla sympatická

Běžecký desetiboj mně lákal už od té doby, co jsem se o něm dověděla. A teď jsem tady. Podle očekávání je tu nejvíce Němců, i když je to u nás-v Německu před třiceti lety vznikl a patří k oblíbeným, napříč věkovými kategoriemi. Ale jsou tu také Rakušani, Francouzi, Holanďan a početná skupina našich.
Kompletní text ...


Běžecký desetiboj - den druhý (13.05.2013)

Přítuhuje...

Druhý den je zpočátku ještě v pohodě. Lze to přirovnat k zápolení na lize, pokud jděte více disciplín. Nebo taky k soustředění, kde jdete dvoufáz. Večer po dvou dnech toho asi budeme mít všichni plné zuby. Ještě aby vydrželo počasí, má pršet a taky zmrzlíci vyhrožují svou návštěvou, což by tady v podhůří Krkonoš bylo asi dost drsný.
Kompletní text ...


Běžecký desetiboj - den třetí (15.05.2013)

Nic pro bábovky

...blíží se očistec. Máme přes polovinu za sebou,ale zdaleka ne objemově. Tratě se prodlužují, únava je znát a počasí se pokazilo. Neprší, ale ta zima bude zvláště pro děti a hlídajícího tatínka nepříjemná. Nabízím jim, jestli nechtějí zůstat aspoň část dne v penziónu, ale vyrazili jsme statečně všichni.
Kompletní text ...


Běžecký desetiboj - den čtvrtý (19.05.2013)
...a co mi nejvíce pomáhalo přežít

Desítka na závěr je pro někoho skvělou příležitostí dohonit ještě nějaké body, pro jiného utrpení, které se musí nějak doklusat. Pro mně to byla naděje, že se posunu do první pětky celkového pořadí. Chybělo mi k tomu asi sto bodů. Na ještě lepší pozici bych musela udělat osobák, což je v současné chvíli utopie. Ale 700 bodů by se zvládnout dalo.
Kompletní text ...

Vanda Březinová-Kadeřábková (longrun.cz), 19 May 2013

    Last change on 21 May 2024   [top of page]   [Homepage]   [Imprint]   [2025]   [2024]     All data without guarantee.      © 2002-2024 Uwe Warmuth >>> www.runners-decathlon.eu
    This webpage does not use cookies, does not collect any visitor statistics, and it has no connections to social networks.
top of page